Půl království za svobodu

29. ledna 2011 v 20:15
Těším se na léto. Těším se, až si lehnu na trávu vedle Ruby a otevřu Sinuheta. Těším se, až se svalím na pole, zapálím si slimku a budu poslouchat Bítlsáky. Těším se, až si sednu na větev svého stromu a namočím si nohy do potoka. Těším se, až si omotám ručník okolo mokrého těla a do  obličeje mě budou pálit poslední paprsky zapadajícího slunce. Těším se až si budu bosky chodit pro rajčata, těším se, až budu ležet ve své posteli v podkroví, čelo opřené o studenou zeď a poslouchájíc kvákot žab budu usínat. Šíleně, šíleně se těším na chalupu.

 Je to divné, zprvu jsem to tam nenáviděla. Každý pátek tam, každou neděli zpátky. Žádný internet, žádní kamarádi, žádné kino, žádné obchody. Dnes je to snad poprvé co se mi opravdu stýská. Myslete si, že jsem magor, ale přijde mi, že jedině tam, můžu být sama sebou. Jen tam mě nikdo nesoudí, jen tam nemám žádné starosti. Jen tam jsem šťastná.
Neexistuje tam nikdo, kdo by mě mohl zklamat, nikdo kdo by mi ublížil. Ne už nechci žádné přátele. Mám pokrk přetvářky.
Jsem samotář. Odjakživa. Nejsem schopna vyjít s jinými lidmi. Blbost. Jsem schopna vyjít s lidmi, ale nejsem schopna navázání pevného vztahu, resp. dlouhodobě
  fungujícího vztahu. Ne, podle mě zato nikdo nemůže, podle mě jsem prostě moc citlivá.
Jo, bolí mě když mi někdo, koho mám ráda řekne že si pořád jen ztěžuju. Jo, bolí mě když mi osoba, kterou mám ráda potom, co se jí svěřím, že někoho miluju řekne, že nemá čas to řešit, ať napíšu někomu jinýmu. Jo, bolí mě, když mi osoba kterou mám ze všech lidí nejradši do xichtu řekne, že její nejlepší přítel je někdo jinej a kurva jo, bolí mě, když mi osoba, kterou mám ráda řekne, že mi některý věci nikdy nedokáže říct, že ji stejně nikdy nepochopím. Jsem cíťa, zabijte mě.

Potřebuju zmizet, utéct od všech těch skvělých kamarádů, kteří mě jen využívají.  Potřebuju křídla, potřebuju uletět.                                   
Možná by stačila i flaška vodky....

Ipolit                                                                
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 31. ledna 2011 v 17:13 | Reagovat

falška pomůže max na jeden večer. to je málo. a jo, taky jsem takový cíťa. proto si už vybírám kamarády, co si ten čas najdou. nevybírám si, koho budu mít nejradši. projistotu. a tohle je první zima, kdy se těším na léto. tohle léto si užiju. bude po matuře. poslední prázdniny na dalších pár let.
jinak nekecáš blbě =o) akorát tentokrát bych to chtěla vyřešit tak, abych nebyla za mrchu... =oD

2 Kiwie Kiwie | Web | 31. ledna 2011 v 17:18 | Reagovat

Ano vím, právě prto jsem ji upravila .. Trošku barvy.  jinak děkuju. Já nesnáším zimu. Ty břečky venku .. :o((

3 Katherine Zett_ Katherine Zett_ | Web | 31. ledna 2011 v 18:14 | Reagovat

Proč všichni pijete vodku :D ? Ne vážně, mě by to zajímalo. Jsem snad jediná, kdo zrovna vodku nemůže ani cejtit?
Jo, tvé mínění je správné, byla jsem k tomu donucena! Jsem v tom nevinně, ale jednou se mě to už týká, tak to nějak přežiju a dokončím, a když mi bude štěstí přát, tak to dokončím třeba i úspěšně.
Já bydlím na samotě u lesa, naštěstí s internetem. Takže jet na chalupu nemívám potřebu. V létě si lebedím v našem bazénu nebo na lehátku u něj, notebook schovaný ve stínu. A je mi fajn :)
Já už byla v Portugalsku, domlouvacím jazykem však byla angličtina a domluvila jsem se :). Teď přijede ona Portugalka Liliana sem do Česka! Tak uvidíme, jak se jí to tady bude líbit. Mě se tam líbilo moc.
A neboj se ono to rychle uteče ani se nenaděješ a už budeš na chatě ;)

4 kristensixx kristensixx | Web | 2. února 2011 v 9:58 | Reagovat

úžasně napsanej článek! I když ten konec už není moc veselej.. Taky teď nenávidim přetvářku... a přitom je všude kolem mě, je mi z toho na blití.. K smrti nenávidim jednu čubinu, jo, drbem ji s kámoškou, nesnášíme ji... ale k sakru, já se s ni nebavim!, ale příde mi, že kámoška ji furt podlejza... je srab, bojí se.. Ale mě je to uprdele... byla jsem schopna ji říct do očí, at de do prdele a sem na to hrdá! :D

5 Lauren Lauren | Web | 3. února 2011 v 20:05 | Reagovat

Taky bych chtěla léto, taky bych chtěla trochu pochopení a lásky, ale na to si asi musím počkat...
Napsala jsi to opravdu hezky a procítěně. Jakobych se vrátila do prázdninových měsíců a cítila, jak mi letní vítr rozfoukává vlasy, sluníčko mě příjemně hřeje a opodál šplouchá voda z bazénu. Ach, chybí mi to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama